Leírás és Paraméterek
A LED fényforrás nem egy fémszál felmelegedéséből érik el a fény kibocsátását, hanem elektronok szabadulnak fel, ezáltal minimális a hőveszteségük. LED technológiával a hagyományos izzókhoz képest akár 80%-os energiamegtakarítás is elérhető. A LED fényforrások hőtermelése minimális, ezáltal felhasználható olyan helyeken is, ahol a melegedés veszélyforrás lehet.
- Az Avide LED-fényforrás a hagyományos izzókat helyettesítő magas hatékonyságú LED.
- Tökéletesek háztartásokban található világítástechnikai megoldások lecserélésére.
- Alacsony fogyasztásának és hosszú élettartamának köszönhetően jelentős megtakarítást eredményez.
- Nem villognak, kímélik a szemet.
- A ki- és bekapcsolásnak nincs élettartamot rövidítő hatása.
- Fényerőszabályzós.
- Ennek a típusnak az energiafelhasználása 2.5 kWh / napi 8 óra használat.
- Ez a spot izzó meleg fehér fényű és egy 40 W-os hagyományos izzónak felel meg.
- IP20 védettség.
| Foglalat | GU5.3 |
| Fény szín | Meleg fehér |
| Felvett teljesítmény | 6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő teljesítmény | 40 W |
| Fényáram | 480 lumen |
| Színhőmérséklet | 3000 Kelvin |
| Sugárzási szög | 120° |
| Élettartam | 25000 óra |
| Feszültség | 12 V |
| Okos izzó | Nem |
| Szabályozható fényerő | Nem |
| Energiahatékonyság | F |
| Színvisszaadási index | 80 Ra |
| Átmérő | 50 mm |
| Hosszúság | 54 mm |
| Anyag | alumínium és műanyag |
| Technológia | LED |
| Működési hőmérséklet | -20 - +40 °C |
| Fénytípus | meleg fehér |
| Súly | 29 g |
| Garancia | 3 év |