Leírás és Paraméterek
Asztali akkumulátoros LED díszlámpa palackba
| Lámpatest fajtája | íróasztali lámpa |
| Alkalmas fali szerelésre | Nem |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Fényforrással | Igen |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | fehér |
| Feszültség fajtája | DC |
| Névleges feszültség | 3,7 -3,7 V |
| Dimm-funkció nélkül | Nem |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25 000 h |
| Kapcsolóval | Igen |
| Csatlakozó aljzattal | Nem |
| Érintésvédelem | III |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Rendszer teljesítmény | 2 W |
| Effektív fényáram | 150 lm |
| Színhőmérséklet | 3 000 -3 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Színhőmérséklet állítás | nem |
| Fényerő állítás | folyamatos |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság / mélység | 105 mm |
| Hosszúság | 100 mm |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!