Leírás és Paraméterek
Tracon asztali akkumulátoros LED díszlámpa, palackba 2W, 150lm
- Beltéri használatra alkalmas
- Szabályozható fényerővel
| Lámpatest fajtája | íróasztali lámpa |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Ház anyaga | műanyag |
| Feszültség fajtája | DC |
| Névleges feszültség | 3,7 V |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25000 h |
| Kapcsolóval | Igen |
| Csatlakozó aljzattal | Nem |
| Érintésvédelem | III |
| Rendszer teljesítmény | 2 W |
| Effektív fényáram | 150 lm |
| Fényszín | RGB |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Hosszúság | 100 mm |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Tracon asztali akkus LED díszlámpa, 2W, 3.7V, 1200mAh, Li-Ion,150lm ,11h, IP20
Külső raktáron
3.230 Ft