Leírás és Paraméterek
Pneumatikus T csatlakozó
- Pneumatikus rendszerekhez.
- Csatlakoztatható csövek: Rilsan (PA11/12), poliuretán, polietilén, poliészter, PTFE, nylon (PA6)
- Csatlakoztatás:
- csatlakoztatás a tömlő behelyezésével lehetséges
- kioldáskor nyomja meg a rögzítőgyűrűt és húzza meg a tömlőt
A termékek megfelelnek a 2002/95/EC – RoHS direktívának.
| Maximális üzemi nyomás | 16 bar (1.6 MPa) |
| Működési hőmérséklet | -10°C (263°K) - +80°C (353°K |
| Anyag | Nikkelezett sárgaréz (UNI EN 12164 CW 614N), Nikkelezett zamak-15 (UNI EN 1774:99) |
| Csatlakozó belső átmérő (A, G) | 4 mm |
| Csatlakozó külső átmérő (B) | 10 mm |
| Csatlakozó hossz áganként (C) | 19.5 mm |
| D | 12 mm |
| E | 6 mm |
| F | 2.7 mm |
| Súly | 14 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!