Leírás és Paraméterek
Gyorscsatlakozó tömlővég
- Pneumatikus rendszerekhez.
- Biztonsági kioldó rendszer.
- Max. üzemi nyomás: 16 bar
- Működési hőmérséklet: -15°C (258°K) - +80°C (353°K)
- Levegőáramlás 6 bár nyomáson: 4000 l/perc
- Anyag: nikkelezett sárgaréz
- Menet: hengeres külső menet – ISO 228 (BSPP)
Kompatibilitás: Atlas Copco QIC 15 SE, Ergo QIC 15E, Cejn 410, Legris 27, Parker 55, Rectus 27, Tema 1700
| Teljes hossz | 31 mm |
| Menet | külső, 1/4" |
| Menet hossz | 8.5 mm |
| Csatlakozó külső átmérő | 8 mm |
| Csatlakozó belső átmérő | 5 mm |
| Csatlakozó hossz | 18.5 mm |
| Ajánlott csavarkulcs | 14 |
| Súly | 10 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!