Leírás és Paraméterek
- Kompakt alternatíva mind a méreteket és a súlyt, mind az ár-érték arányt tekintve.
- Nagyon könnyű, ugyanakkor különösen stabil.
- Fokmélység 30 mm.
- Külső szélesség: 350 mm.
- A cserélhető kétkomponensű műanyag talpkupakok csúszásmentes használatot tesznek lehetővé.
- Fok-létraszár összekötés minőségi ZARGES peremezéssel.
- Fokok és szárak húzott alumínium profilból.
- Megfelel a DIN EN 131-es szabványnak, professzionális.
| Foktávolság függőlegesen | 270 mm |
| Külső szélesség | 350 mm |
| Terméktípus | Peremezett létrafokos támasztólétra |
| Fokok típusa | bordás |
| Terhelés max. 150 kg | |
| Lépcső mélység | 30 mm |
| Fok-szár összekötés | peremezett |
| Bevonat | natúr |
| Anyag | alumínium |
| Fokszám | 8 |
| Munkamagasság | 3.35 m |
| Létrahosszúság | 2.49 m |
| Szállítási méretek | 2.490 × 350 × 60 mm |
| Súly | 4.4 kg |
Vélemények
Írja meg véleményét!