Leírás és Paraméterek
Tracon alkonyatkapcsoló, 5A/230V beépített fényérzékelővel
- Az alkonyatkapcsoló család különféle térvilágítások (kertek, parkok, gazdasági udvarok, stb.), vagy kirakatok ill. reklám feliratok világításának a környezeti megvilágítás függvényében történő automatikus kapcsolására használható.
- Ha a fényérzékelő által érzékelt fényintenzitás a beállított érték alá süllyed, az alkonykapcsoló bekapcsol, ha a beállított érték fölé megy, ismét kikapcsol.
- Az ALK-IN rendelkezik egy időzítővel is, mely a bekapcsolást követően a megvilágítástól függetlenül adott idő után kikapcsol.
- Ha az időzítőt kikapcsolja (végállás) akkor normál alkonykapcsolóként üzemel.
Felszerelés és működés
- A szerelési helyzetet a telepítési helynek megfelelően kell meghatározni, hogy a napfény közvetlenül ne érje. (Megj.: A készüléket sugárzó hőforrástól távol kell elhelyezni.)
- Kapcsolja ki a tápfeszültséget.
- Rögzítse a készüléket az ábrának megfelelően.
- A bekötési ábrának megfelelően kösse be a vezetékeket a csavaros csatlakozókapcsokba.
- Állítsa be megvilágítási értéket a készüléken található forgatható gombokkal.
- Szerelje össze a készüléket, és kapcsolja be a tápfeszültséget.
- Amennyiben nem megfelelő a beállítás, korrigálja.
- A készülék teszteléséhez állítsa a megvilágítási értéket maximumra (nappali üzemmód)
| Érzékelő típusa | beépített fényérzékelő |
| Bekapcsolási fényerő | 2 -100 lx |
| Max. kapcsolási teljesítmény | 900 W |
| Max. kapcsolható LED teljesítmény | 200 W |
| Anyag | műanyag |
| Anyag minősége | termoplaszt |
| Halogénmentes | Igen |
| Szín | fehér |
| Névleges feszültség | 230 V |
| Időzítés | 1-8 óra, KI |
| Be- és kikapcsolási késleltetés | 1 perc |
| Üzemi hőmérséklet | 10 - 30 °C |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 109 mm |
| Mélység | 40 mm |
| Védettség | IP44 |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Tracon racsnis csavarhúzó cserélhető fejekkel, 10 bit, 190mm
Központi raktáron
20%
Falon kívüli elosztódoboz, füstszínű ajtóval, N/PE sínnel, 1×8 modul, IP40
Központi raktáron
23%
Tracon FV-01 feszültség ellenőrző indukciós készülék, 12-230V
Központi raktáron
20%