Leírás és Paraméterek
Tracon alkonyatkapcsoló, 16A/230V beépített fényérzékelővel
- Az alkonyatkapcsoló család különféle térvilágítások (kertek, parkok, gazdasági udvarok, stb.), vagy kirakatok ill. reklám feliratok világításának a környezeti megvilágítás függvényében történő automatikus kapcsolására használható.
- Ha a fényérzékelő által érzékelt fényintenzitás a beállított érték alá süllyed, az alkonykapcsoló bekapcsol, ha a beállított érték fölé emelkedik, kikapcsol.
- Minden alkonykapcsoló jellegzetessége, hogy az első feszültségre való kapcsolás után egy be- és kikapcsolásból álló öntesztet végeznek. A normál, üzemszerű működés az önteszt után 15 s – 1 min időkésleltetés után indul.
| Érzékelő típusa | beépített fényérzékelő |
| Bekapcsolási fényerő | 2 -100 lx |
| Max. kapcsolási teljesítmény | 500 W |
| Max. kapcsolható LED teljesítmény | 120 W |
| Anyag | műanyag |
| Anyag minősége | termoplaszt |
| Halogénmentes | Igen |
| Szín | fehér |
| Névleges feszültség | 230 V |
| Üzemi hőmérséklet | 10 - 30 °C |
| Szélesség | 35 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Mélység | 66 mm |
| Védettség | IP20 |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Tracon racsnis csavarhúzó cserélhető fejekkel, 10 bit, 190mm
Központi raktáron
20%
Falon kívüli elosztódoboz, füstszínű ajtóval, N/PE sínnel, 2×12 modul, IP40
Központi raktáron
23%
Tracon kábelvágó szerszám Cu/Al kábelekhez, 16mm2, 5.5mm, 190g
Központi raktáron
20%
Falon kívüli elosztódoboz, füstszínű ajtóval, N/PE sínnel, 3×14 modul, IP40
Központi raktáron
23%
Tracon hordozható elosztósáv kapcsolóval, normál, fehér, 5-ös, 1.5m
Központi raktáron
20%
Falon kívüli elosztódoboz, füstszínű ajtóval, N/PE sínnel, 1×18 modul, IP40
Központi raktáron
25%