Leírás és Paraméterek
- Acél háztartási létra 6+1 fokos fellépővel
- Háztartási létra, mely segítségével magasabban lévő területeket is elérhet
| Anyag | acél |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Fellépő magassága | 150,5 cm |
| Saját tömeg | 9,2 kg |
| Fokok száma | 6 + 1 |
| Kitolható/variálható | Nem |
| Kétágú | Nem |
| Támasztható | Nem |
| Kapaszkodó | Nincs |
| Nyitott magasság | 212,5 cm |
| Létrafokok mérete | 34,5 x 8 cm |
| Létrafokok távolsága | 21,5 cm |
| Szélesség alul | 47,5 cm |
| Fellépő mérete | 26 x 25 cm |
| Tömeg | 8,8 kg |
Vélemények
Írja meg véleményét!