Leírás és Paraméterek
- Acél háztartási létra 5+1 fokos fellépővel
| Anyag | acél |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Fellépő magassága | 129 cm |
| Saját tömeg | 7,8 kg |
| Fokok száma | 5 + 1 |
| Kitolható/variálható | Nem |
| Kétágú | Nem |
| Támasztható | Nem |
| Kapaszkodó | Nincs |
| Nyitott magasság | 191 cm |
| Létrafokok mérete | 34,5 x 8 cm |
| Létrafokok távolsága | 21,5 cm |
| Szélesség alul | 47,5 cm |
| Fellépő mérete | 26 x 25 cm |
| Tömeg | 7,8 kg |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Scheppach HC 26 kompresszor, olajkenésű, 24L, 8bar, 1.5kW, 230V
Külső raktáron
5%