Leírás és Paraméterek
- A hátsó fedél alatt lévő légbeömlő nyílások csökkentik a motoron átjutó por mennyiségét
- 54V kefe nélküli motor a megnövekedett teljesítményért még nehezebb munkák esetében is
- Gumírozott felületkezelés a fokozott tapadásért és kényelemért
- Süllyesztett tengelyrögzítés lehetővé teszi a maximális vágásmélységet és jobban védi a kapcsolót zárt térben
- 2 pozícióba állítható oldalfogantyú
- Elektronikus fék megállítja a kereket kioldódáskor
- Elektronikus tengelykapcsoló csökkenti a visszarúgást
Leszállított tartozékok
- 2 db FLEXVOLT 54V / 3,0Ah (18V / 6,0Ah) töltöttségszintjelzős akkumulátor
- Univerzális töltő
- 2 pozícióban állítható oldalfogantyú
- Szerszám nélkül állítható védő burkolat
- Tárcsarögzítő szerszám
- Műanyag kofferben szállítva
| Akkumulátor kapacitása | 6 Ah |
| Üresjárati fordulatszám | 9000 ford./perc |
| Max. A tárcsa átmérője | 125 mm |
| Kéz/kar rezgések - köszörülés | 6,1 m/s² |
| Kéz/kar rezgések - csiszolás | 2,5 m/s² |
| Bizonytalanság (Rezgések) | 1,5 m/s² |
| Bizonytalanság (hangteljesítmény) | 3 dB (A) |
| Hangnyomás | 84 dB (A) |
| Bizonytalanság (hangteljesítmény) | 3 na |
| Bizonytalanság (rezgések) | 1,5 m / s² |
| A tárcsa átmérője | 125 mm |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
DeWalt DCE088D1G18 akkus keresztvonalas lézer, 30m, 18V, 2Ah akkuval és töltővel
Központi raktáron
152.990 Ft