Leírás és Paraméterek
Új és innovatív akkumulátoros lézer, 18 V DEWALT XR akkumulátorral
- Zöld lézerdióda a beltéri és a kültéri tökéletes láthatóság érdekében
- Automatikus önszintezés magas pontossággal néhány másodpercen belül
- Beállító gomb a függőleges lézervonalak manuális finomhangolására
- Forgatható mágneses tartó a lézer fémfelületre való rögzítéséhez
- A diódák lengésének rögzítése segít megelőzni a belső alkatrészek károsodását
- Állandó impulzus a jelvevővel való használathoz
- 1 vízszintes és 1 függőleges lézervonallal
Elősegíti a pontos, egyszerű és gyors szintezési és elrendezési munkákat, pl. a csempék pontos lerakását, a vízcsövek és a villanyvezetékek elhelyezését, stb.
| Akkumulátor technológia | minden XR akkumulátor, 12 V és 18 V |
| Sugár színe | zöld |
| Lézerdióda | 510–530 nm |
| Lézerosztály | 2 |
| Szintezési pontosság | +/– 0,3 mm / m |
| Az automatikus szintezés tartománya | +/– 4° |
| Szintezés időtartama | ≤ 5 másodperc |
| Lézer láthatósága | 30 m (detektorral:50 m) |
| Sugárirány | 1 × vízszintes / 1 × függőleges |
| Állvány csatlakozása | 1/4" és 5/8" |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
DeWalt DCF620N XR akkus gipszkarton csavarozó, 18V, 30Nm (akku és töltő nélkül)
Külső raktáron
68.390 Ft
DeWalt DCG418T2 Akkus sarokcsiszoló, kefementes, 6.0Ah akkuval és töltővel
Központi raktáron
237.990 Ft