Leírás és Paraméterek
A GEKO elektromos drótkötél-emelő akár 300 kg-ot is képes emelni.
- Ideális garázsokba és műhelyekbe.
- Biztonságos munkaterhelése 150 kg, emelési magassága 12 méter.
- 300 kg biztonságos munkaterhelésig megduplázható 6 méteres emelési magassággal kiegészítő horog és tárcsa segítségével.
- Emelési sebesség 10 m/perc (egyszeri), 5 m/perc (dupla)
- Vészkapcsoló
- Hővédelem
| Teherbírás | 300kg (kétsoros) / 150kg (egysoros) |
| Feszültség | 230V ~ 50Hz |
| Bemeneti teljesítmény | 600W |
| Szigetelési fokozat | B |
| Védettség | IP54 |
| Emelési magasság | 6 m (kétsoros) / 12 m (egysoros) |
| Emelési sebesség | 5 m (300 kg) / 10 m (150 kg) percenként |
| Munkaarány | S3 20% 10 perc |
| Kötél átmérő | 4 mm |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Becsavarható oszloptalp (talajcsavar), tüzihorganyzott, 80x865/4mm, (ET)
Központi raktáron
8.340 Ft -tól