Leírás és Paraméterek
XR 12V többfejű fúró / csavarhúzó.
- Kompakt és könnyű kialakítás a nagyobb kényelem érdekében.
- Súly 0,7 kg (csak a gépház), maximális használati kényelem.
- Különböző fejek a maximális sokoldalúság érdekében.
- Excentrikus orsó a falhoz egy síkban történő csavarozáshoz / Derékszögű orsó csavarozása korlátozott területeken / Kulcs nélküli tokmány minden fúró
Szállítási terjedelem: 4 cserélhető fej, 2 XR Lithium 3Ah akkumulátor, töltő, övhorog, TSTAK tok.
| Akkumulátor kapacitása | 3 Ah |
| Max pár (kemény) | 57,5 Nm |
| Max pár (lágy) | 25,5 Nm |
| Max. Fúrás átmérője - Fa | 20 mm |
| Maximális vágási kapacitás - fém | 10 mm |
| Terhelés nélküli fordulatszám | 1500 ford./perc |
| Kimeneti teljesítmény | 250 W |
| Sebesség száma | 2 |
| Orsó kapacitása | 10 mm |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
DeWalt DCF512N XR akkus racsnis csavarkulcs, szénkefementes, 18V, 1/2" (akku és töltő nélkül)
Külső raktáron
91.990 Ft