Leírás és Paraméterek
A DCF921 18V XR ütvecsavarozó, amelyet különféle rögzítési projektek egyszerű kezelésére tervezték. Akár 406 Nm rögzítési nyomatékot és 610 Nm maximális letörési nyomatékot érhet el egy 125 mm hosszú karosszériában ezzel a kompakt elektromos kéziszerszámmal, amely könnyű manőverezhetőséget kínál az erő feláldozása nélkül. Válasszon a 4 mód közül a megbízható, magas szintű teljesítmény, kezelhetőség és sokoldalúság érdekében. A sötét munkaterületek nem jelentenek problémát ezzel az akkumulátoros ütvecsavarozókulccsal, amely LED-es munkalámpával rendelkezik, hogy jól látható legyen a gyengén megvilágított helyeken. Ez csak bőr/eszköz. Az akkumulátorokat és a töltőt nem tartalmazza
- 406 Nm rögzítési nyomaték
- 610 Nm letörési nyomaték
- Kompakt fejhossz 125 mm
- Kefe nélküli motor
- 4 Üzemmód kapcsoló a pontos alkalmazásvezérléshez
- Az Scaffold Mode kiváló alkalmazásvezérlést kínál az állványokhoz
- 1/2"-es üllő disznógyűrűvel
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Akkumulátor típusa | DeWalt XR Lithium-Ion |
| Motor típusa | Kefe nélküli |
| Rögzítési nyomaték | 406 Nm |
| Hatási sebesség | 3600 kép/perc |
| Hossz | 125mm |
| Módválasztás | 4 változó sebesség |
| Anyacsavarozási nyomaték | 610 Nm |
| Percenkénti fordulatszám | 2500 ford |
| Súly | 1,1 kg |