Leírás és Paraméterek
DeWalt DCH133NT XR akkus fúrókalapács, SDS Plus, 18V, 2.6J (akku és töltő nélkül)
- Forgás-stop funkció könnyű véséshez vakolatban, csempében illetve vésés stop funkció fúráshoz fémben és fában
- A kefe nélküli motor, maximális teljesítményt nyújt minimális karbantartással
- Ideális rögzítő elemek, előfúrásához, betonban, téglában, falazóelemben 4-22 mm átmérőig.
- Kompakt, könnyű és ergonómikus kialakítás a nagyobb kényelemért hosszú munkavégzés során
TARTOZÉK
- Állítható oldalfogantyú
- Tartós koffer
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 000 W |
| Ütoenergia(EPTA 05/2009) | 2.6 J |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1550 /perc |
| Ütésszám | 0-5680 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 26 mm |
| Fúrásteljesítmény [fúrókoronával] | 50 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 30 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Tömeg | 2.3 kg |
| Hosszúság | 383 mm |
| Magasság | 161 mm |
| Szélesség | 84 mm |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 14.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényezo K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 14.0 m/s2 |
| Bizonytalansági tényezo K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | 1.9 m/s2 |
| Bizonytalansági tényezo K 3 (Vibráció) | 1.5 HU m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | 1.3 m/s2 |
| Bizonytalansági tényezo K 4 (Vibració) | 1.5 HU m/s2 |
| Hangnyomás | 83 dB(A) |
| Bizonytalansági tényezo K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 94 dB(A) |
| Bizonytalansági tényezo K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Garancia | 1 év + 2 év regisztráció esetén |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
DeWalt DCD991P2 XR akkus fúró-csavarozó, 18V, 1.5-13mm, 95Nm (2db 5.0Ah akkuval és töltővel)
Külső raktáron
162.990 Ft