Leírás és Paraméterek
DeWalt DWE4117 sarokcsiszoló, 950W, 125mm
Termékleírás
- 950W 125mm-es sarokcsiszoló csúszókapcsolóval
- A motor védett a kopás elleni kopás ellen a hosszabb élettartam érdekében
- Az önkapcsoló szénkefék megakadályozzák a horgonyok sérülését, és így növelik a motor élettartamát
- A felülre szerelt orsóretesz gomb lehetővé teszi a maximális csiszolási mélységet
- A lágy indítás csökkenti a gép visszahatását indításkor
- Az elektronikus újraindítás elleni védelem megakadályozza, hogy a gép azonnal elinduljon, ha a dugót kihúzták és a kapcsoló még mindig be van kapcsolva
Alkalmazások
Vasfémek, például acél, vas, betonvas, betonacél, hegesztési varratok vágásához
Leszállított tarozékok:
- Védőburkolat sarokcsiszolóhoz
- Szorítóanya
- Pótfogantyú
- Imbuszkulcs
| Súly | 1,99 kg |
| Kimeneti teljesítmény | 950 W |
| Lemezátmérő | 125 mm |
| Max. tárcsaátmérő | 125 mm |
| Terheletlen fordulatszám | 12000 rpm |
| Felvett teljesítmény | 950 W |
| Orsó | M14 |
| Kapcsoló típusa | csúszókapcsoló |
| Motorfék | Nem |
| Változtatható fordulatszám | Nem |
| Kapcsolat | Nem |
| Gyorsan cserélhető karima | Nem |
| Teljesít és véd | Nem |
| Garancia | 1 év + 2 év regisztráció esetén |
Vélemények
2 értékelés
Írja meg véleményét!
József
|
2022. 08. 09.
Szuper
Fábián István
|
2022. 02. 10.
A termékkel nincs kifogásom, de a megrendeléstöl a kiszálításig igen.2.5 hétre kaptam csak meg és ez nekem nagyonn hosszú idő volt.
Gyakran együtt vásárolt
DeWalt DCK422P3 XR akkus gépszett (4 gép, 3db akkuval és töltővel, 2 kofferrel)
Külső raktáron
431.990 Ft