Leírás és Paraméterek
- A különleges jégszikrázó jégcsapfüzér 89 meleg fehér és 12 db villogó hideg fehér LED-ből áll.
- A kiváló minőségű Kontakt LED jégszikrázó jégcsapfüzér kültéri dekorálásra alkalmas, varázslatos fénybe burkolja házad, ablakaid, keritésed vagy akár erkélyed is! Ez a jégcsapfüzér akár 30 méter hosszan csatlakoztatható, így több mint 1000 LED fénye világítja majd be kerted. Összesen 10 füzér toldható egymásba, amely rendszert egyetlen dugaljról működtethetsz.
- A DekorTrend Kontakt LED jégcsapfüzér az egyik legjobb minőségű toldható világítási rendszer. A tervezés, az anyagok minősége, a tartósság, a biztonság és az erőteljes, kültérre tervezett hatás több mint 10 éves kutatás és fejlesztés eredménye.
- A kiváló minőségű LED-jégcsapfüzér tökéletes kerítések, korlátok és épületek dekorálására. A DekorTrend Kontakt LED család bármely tagja csatlakoztatható a jégcsapfüzérhez, így összekötheted fényfüzérrel, hálóval, fényfüggönnyel is.
| Felhasználás | Kültéri |
| Hosszúság | 3 m |
| Belógás | 0,4m |
| Teljesítmény (W) | 7,2 W |
| Izzók száma | 101 |
| Tápellátás | Hálózathoz |
| Toldható | igen |
| LED típus | Energiatakarékos LED izzók |
| Kábelszín | Fehér színű kábel |
| Betáp hossza | 1,8 m |
| Szín | Meleg fehér |
| IP-védettség | Kül- és beltéri (IP 44) |
Vélemények
Írja meg véleményét!