Leírás és Paraméterek
Jellemzők:
- A készülék polimerekből készült anyagok vágására használatos, mint például: PP-polipropilén, PCV (vinil-klorid), EPS (habszivacs).
- A hőkés hőmérsékletbeállító gombbal rendelkezik.
- Fényjelzés mutatja az üzemre kés állapotot.
- A készülék egyszerűen kezelhető, így a szerelés helyén is használható.
- A berendezés tolómércével is rendelkezik, így beállítható a kívánt vágási hossz.
| Tápfesezültség | 230 V, 50Hz |
| Teljesítmény | 220W |
| Súly | 1,5 kg |
| Maximális hőmérséklet | 450°C |
| Hőmérsékleti fokozatok száma | 5 |
| Hőmérsékleti fokozatok | 120/220/330/400/450 °C |
| Maximális hőmérséklet elérési ideje | 450°C ~5min |
| Elektromos készülékek védelmi osztálya | I |
| Megmunkált anyag max. szélessége | 180 mm |
| Garancia | 1 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
KWB PROFI QUICK-STICK tépőzáras alu.oxid csiszolópapír készlet 6db 125mm fémre, fára
Jelenleg nem elérhető
1.370 Ft
Kőműves kalapács, berlini; 600g, szeghúzós üvegszálas nyéllel, TÜV/GS
Jelenleg nem elérhető
3.240 Ft