Leírás és Paraméterek
Kerámia fúvóka HSB-I kézi homokfúvó pisztolyhoz
- Ideális festék, rozsda és egyéb korrózió eltávolításához.
- Alkalmazhatóság: műhely használatra.
- Szóróanyag: gránát homok, kvarchomok,üveggyöngy, alumínium-oxid, dióhéj, stb.
| Szín | fehér |
| Hossz | 75 mm |
| Szélesség | 18 mm |
| Magasság | 18 mm |
| Anyag | kerámia |
| Külső átmérő | 18 mm |
| Belső átmérő | 4 mm |
| Súly | 30 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!