Leírás és Paraméterek
Tracon SD5125F Csavarhúzó, egyenes, 1000V-ra szigetelt, sárga-piros nyél AC 1000V, 5x125mm
| Pengeszélesség | 5 mm |
| Penge élvastagság | 0,9 mm |
| Pengehossz | 125 mm |
| Méret | egyéb |
| Teljes hossz | 215 mm |
| Kivitel | egyenes |
| Fogantyú anyaga | műanyag |
| Szár típusa | kerek |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Tracon racsnis csavarhúzó cserélhető fejekkel, 10 bit, 190mm
Központi raktáron
20%
Falon kívüli elosztódoboz, füstszínű ajtóval, N/PE sínnel, 2×12 modul, IP40
Központi raktáron
23%
Tracon kábelvágó szerszám Cu/Al kábelekhez, 16mm2, 5.5mm, 190g
Központi raktáron
20%
Falon kívüli elosztódoboz, füstszínű ajtóval, N/PE sínnel, 3×14 modul, IP40
Központi raktáron
23%
Tracon hordozható elosztósáv kapcsolóval, normál, fehér, 5-ös, 1.5m
Központi raktáron
20%
Falon kívüli elosztódoboz, füstszínű ajtóval, N/PE sínnel, 1×18 modul, IP40
Központi raktáron
25%
Falon kívüli elosztódoboz, füstszínű ajtóval, N/PE sínnel, 1×4 modul, IP40
Központi raktáron
25%