Leírás és Paraméterek
Cleancraft szívótömlő FWP 80, SWP 80 szivattyúhoz
| Hajlítási sugár | 500 mm |
| Anyag | PVC |
| Üzemi nyomás | 3 bar |
| Üzemi hőmérséklet | -5 - +60 ° C |
| Belső átmérő | 76,2 mm |
| Külső átmérő | 86 mm |
| Hossz kb . | 3,7 m |
| Súly kb | 7 kg |
Vélemények
Írja meg véleményét!