Leírás és Paraméterek
A biztonságos tolatás záloga! Kettő az egyben eszköz, tolatókamera és szenzor egy egységben. A felszerelése a tartókonzolnak köszönhetően egyszerű, a legtöbb autóval kompatibilis. A szett része egy hangszóró, amely éles csipogó hangot ad, ha valamilyen tárgy az ultrahantos szenzor közelébe kerül.
- Egyszerűen felszerelhető
- Kompatibilis minden autóval
- Széles látószög
- Beépített 1 db ultrahangos szenzor
- 1 db csipogó hangszóró
- RCA jelkábel a kijelzőig (a kijelző nem része a szettnek!)
| Energiaforrás | 12V |
| Kamera látószög | 170° |
| Formátum | NTSC / PAL |
| Felbontás | 720 x 480 px |
| Hatótávolság | 0 - 2 m |
| Szett tartalma | 1 db tolatókamera és szenzor egység 1 db csipogó hangszóró 1 db kábelkészlet |
| Mérete | 68 x 30 x 30 mm |
| Jelkábel hossza | 6 m |
| Szín | Fekete |
| Anyaga | Műanyag |
| Védelem | IP67 |