Leírás és Paraméterek
Bosch UniversalHedgeCut 18V-50
- A Bosch 18 V-os akkus UniversalHedgeCut 18V-50 a szénkefe nélküli motorjával nagy teljesítményű, így jelentősen hosszabb az élettartama.
- Könnyű kialakítása csökkenti a fáradságot a munkavégzés során, így hosszú órákon keresztül élvezhető marad a sövénynyírás.
- A UniversalHedgeCut 18V-50 tökéletes választás a közepes méretű tűlevelű, fagyal, borostyán és bükk sövények vágásához, legfeljebb 20 mm ágvastagságig.
- Az akkumulátor üzemideje akár 75 perc, az akkumulátortöltés kijelzőjével kényelmesen ellenőrizhető az akkumulátor töltöttsége munka közben, így jelentősen csökken annak kockázata, hogy váratlanul merül le.
- A svájci precíziós késsel pontos és kiváló minőségű vágások készíthetők az optimális vágási teljesítményért és tartósságért.
- A kés csúcsvédője biztonságos nyírást tesz lehetővé a falakhoz közel is
- Ez a szerszám a POWER FOR ALL ALLIANCE rendszer része. Egyetlen akkumulátorral nagyszámú, különböző márkájú szerszám működtethető.
A csomag tartalma:
- 18V 2.5Ah akkumulátor
- AL 1830 CV töltő
- Doboz
2.5 Ah akkumulátorral és töltővel szállítva!
| Akkufeszültség | 18 V |
| Akku kompatibilitása | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Ajánlott akku | >= 1,5 Ah |
| Szükséges akkukapacitás | 2.5 Ah |
| Akkutöltési idő | 60 perc |
| Max. négyzetm. akkutöltésenként | 300 négyzetméter |
| Késhossz | 50 cm |
| Fognyílás | 20 mm |
| Löketszám üresjáratban | 2.800 löket/perc |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 992 x 240 x 189 mm |
| Súly | 2,6 kg |
| Garancia | 2+1 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!