Leírás és Paraméterek
Bosch UniversalDistance 50C digitális lézeres távolságmérő
- Pontos lézeres mérések akár 50 méterig.
- A Bluetooth-kapcsolat lehetővé teszi az eredmények átvitelét a Bosch alkalmazásba.
- Integrált funkciók a hossz, a felület és a térfogat egyszerű méréséhez.
- Ideális négyzetméter meghatározásához a szükséges tapéta vagy festék mennyiség kiszámításához.
- A funkciók közé tartozék az összeadás/kivonás és a min/max mérés is.
- A mérés kiindulópontjaként válassza ki a szerszám elülső vagy hátsó élét.
Tartozékok:
- 2 db 1,5V LR03 (AAA) elem
- Puha tárolótáska
- Kartondoboz
| Lézer dióda | 635 Nm |
| Lézer osztály | 2 |
| Mérési tartomány | 0,05 – 50,00 m |
| Mérési pontosság | ± 2,0 mm |
| Mérési idő, jellemző | 0,5 s |
| Mérési idő, max. | 4 s |
| Akkumulátor | 2 x 1,5 V LR03 (AAA) |
| Automatikus deaktiválás | 5 perc |
| Súly | 80g |
| Garancia | 2+1 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!