Leírás és Paraméterek
Bosch Universal Impact 700 ütvefúrógép
Precíz fúrás egyszerűen, fordulatszám-előválasztással.
- Bosch fordulatszám-előválasztás a fúrás fordulatszámának előzetes kiválasztásához és pontos szabályozásához.
- A robusztus, teljesen fém fogaskoszorús fúrótokmány biztos tartást ad a tartozékoknak.
- Kifejezetten könnyű (2,1 kg-os), kompakt és ergonomikus kialakítású – a kényelemért.
- Könnyű fúrás falazatba ∅ 14 mm-ig és fába ∅ 30 mm-ig.
- Az előremeneti/hátrameneti kapcsolóval módosítható a fúró forgásiránya. Az előremeneti kapcsoló a csavarok meghúzására, a hátrameneti kapcsoló azok meglazítására szolgál.
A UniversalImpact 700 ütvefúrógép kényelmes és precíz fúrást biztosít falazatba, fába, kőbe, csempébe és fémbe. A fúrás és ütvefúrás között csúszókapcsolóval lehet váltani. A robusztus, teljesen fém fogaskoszorús fúrótokmány biztosítja, hogy a tartozékok biztosan a helyükön maradjanak. A fordulatszám finoman adagolható a nyomókapcsolóba épített vezérlőelektronika révén, és előre kiválasztható a megmunkálandó anyagtól függően.
Tartozékok:
- Szállítókoffer
- Mélységütköző
- Pótfogantyú
- Kulcs (1607950004)
| Áramellátás | hálózati (230 V) |
| Névleges teljesítményfelvétel | 700 W |
| Max. forgatónyomaték | 17 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 50 – 3.200 ford./perc |
| Ütésszám | 48.000 ütés/perc |
| Max. furatátmérő téglában | 14 mm |
| Max. furatátmérő acélban | 12 mm |
| Max. furatátmérő fában | 30 mm |
| Max. csavar átmérő | 5 mm |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 277 x 66 x 231 mm |
| Tömeg | 2,1 kg |
| Garancia | 2+1 év |