Leírás és Paraméterek
Bosch Truvo digitális detektor
- Eredmények gyorsan és egyszerűen – falak és mennyezetek könnyű szkennelése a Truvo keresőműszerrel.
- Könnyedén azonosítja a fémtárgyakat és a feszültség alatt lévő egyfázisú vezetékeket a felhasználó nagyobb védelme érdekében lyukak fúrása, képek felakasztása vagy lámpatestek felszerelése során.
- LED-es jelzőlámparendszer és hangjelzés figyelmeztet az olyan helyekre, ahol nem szabad fúrást végezni, az egygombos működési elv pedig egyszerű használatot biztosít.
- Kimutatható anyagok: Vasfémek, színesfémek, feszültség alatt álló kábelek.
A csomag tartalma:
- 3 db 1.5V LR03 (AAA) elem
- Fémdoboz
| Érzékelési mélység, acél, max. | 70 mm |
| Érzékelési mélység, réz, max. | 60 mm |
| A feszültség alatt álló kábelek érzékelési mélysége, max. | 50 mm |
| Kalibráció | automatikus |
| Akkumulátor | 3 x 1,5 V LR03 (AAA) |
| Automatikus deaktiválás | 10 perc |
| Munkaterület, kb. | 0,07 m |
| Súly | 150 g |
| Garancia | 2+1 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Scheppach TW 1000 műhelykocsi szerszámkészlettel, 7 fiók, 263 darabos
Központi raktáron
5%