Leírás és Paraméterek
Bosch T102D Clean for PP dekopírfűrészlap egyenes vágásra
A T 102 D Clean for PP szúrófűrészlap műanyagok tiszta, egyenes vágására alkalmas.
- Precíziósan köszörült fogazata és kúposra csiszolt lapja tiszta vágásra alkalmas.
- Fog geometriája meggátolja az olvadást polipropilén és polietilén vágása során.
- Magas széntartalmú acél anyaga nem abrazív, hőre lágyuló műanyagok vágásához használható.
- Fogosztása műanyag lemezek vágására, hossza pedig műanyagcsövek, profilok és tömör fonatok vágására teszi alkalmassá.
- Minden T befogószárú szúrófűrészhez használható.
A csomag 5 darab dekopírfűrészt tartalmaz.
| Anyag | HCS |
| Fogkivitel | hátszög-, fogköszörült |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Fogosztás | 4 mm |
| Alkalmazási területek | Tiszta vágások polipropilén és polietilén lemezekben, profilokban, rudakban. |
| Ajánlott min. anyagvastagság | 5 mm |
| Ajánlott max. anyagvastagság | 30 mm |
| Kiszerelés | 5 db |
Vélemények
Írja meg véleményét!