Leírás és Paraméterek
Bosch T101AO Clean for Wood dekopírfűrészlap ívelt vágásra
A T 101 AO Clean for Wood szúrófűrészlap fa tiszta, ívelt vágására alkalmas.
- Precíziósan köszörült fogazata és kúposra csiszolt lapja hibátlan, ívelt vágásra alkalmas.
- Fogainak hegyes kialakítása csökkenti a szálkásodást.
- A magas széntartalmú acélból készült fűrészlap puhafa és nem abrazív faipari anyagok vágásához használható.
- Nagyon sűrű fogosztása 1,5–15 mm vastagságú faipari anyagok vágására alkalmas.
- Minden T befogószárú szúrófűrészhez használható.
A csomag tartalma 5 darab dekopírfűrészlap.
Minimális rendelési mennyiség: 10 csomag.
| Anyag | HCS |
| Fogkivitel | hegyes fogazás, köszörült hátszög és fogazás |
| Teljes hossz | 83 mm |
| Fogosztás | 1.4 mm |
| Alkalmazási területek | Puhafa, rétegelt lemez, bevonatos lemezek (1,5-15 mm), kimondottan íves vágáshoz |
| Ajánlott min. anyagvastagság | 1.5 mm |
| Ajánlott max. anyagvastagság | 15 mm |
| Kiszerelés | 5 db |
Vélemények
Írja meg véleményét!