Leírás és Paraméterek
Bosch PushDrive akkus csavarozó töltővel, bitkészlettel
- A Push&Go funkciónak köszönhetően kapcsolót nem kell használni: egyszerűen enyhén a felülethez kell nyomni, és a csavarozó automatikusan elindul.
- Ez a rendkívül könnyű és kompakt eszköz elfér a zsebben, így mindig kéznél van.
- A meghúzási nyomaték tárcsájával a vezeték nélküli eszköz kényelmesen vezérelhető.
- Természetesen az akkus csavarozón bal/jobb kapcsoló is található a forgásirány kiválasztásához.
- A csavarok be- és kihajtása mellett a szerszám blokkolt alaphelyzetben is használható a csavarok kézzel történő pontos beállításához.
- Mikro USB töltővel az egyszerű feltöltéshez.
- Nincs memóriaeffektus, nincs önkisülés, a lítium-ion technológiának köszönhetően mindig használatra kész.
- Töltöttségi állapotot jelző LED.
- Praktikus tárolódobozban.
A csomag tartalma még egy 32 darabos bitkészlet!
| Akkufeszültség | 3,6 V |
| Akkukapacitás | 1,5 Ah |
| Üresjárati fordulatszám | 360 ford./perc |
| Max. forgatónyomaték | 5 Nm |
| Max. forgatónyomaték lágy/kemény csavarozási eset | 2,5 / 5 Nm |
| Töltési idő | 1.5 h |
| Fúrótokmányok | Mágneses bit-tartó hatlapú befogással |
| Csavar-Ø | 5 mm |
| Méret | 182 x 38 x 38 mm |
| Tömeg | 280 g |
| Garancia | 2+1 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!