Leírás és Paraméterek
Bosch PKS 55 kézi körfűrész
- Pontos vágás és rendkívüli irányíthatóság. A mellékelt párhuzamvezető a szerszámhoz csatlakoztatva fokozza az irányíthatóságot és a pontosságot.
- A fűrészlapok egyszerű cseréje. A tengelyrögzítéssel reteszelhető a használaton kívüli szerszám tengelye, így egyszerűen cserélhető a fűrészlap.
- Nagyobb felhasználói biztonság. A biztonsági reteszelés megakadályozza a véletlen működtetést – a biztonságos használat és a felhasználó fokozott védelme érdekében.
- Kiváló minőségű Speedline Wood fűrésztárcsával szerelve – a leggyorsabb tárcsa a piacon.
- Kétoldali bekapcsolásgátlóval, lehajtható védőfedél.
- A Bosch kézi körfűrész balkezesek számára is jól használható.
- Párhuzamvezető egyenes vágásához fában.
- Porszívótartozék a szennyeződés minimálisra csökkentéséhez.
- A vágásmélység és a szög egyszerű beállítása.
- A talplemez hornya illeszkedik a vezetősín-rendszerbe.
A csomag tartalma:
- Párhuzamvezető
- Adapter porszívóhoz
| Névleges teljesítményfelvétel | 1.200 W |
| Körfűrészlap névleges-Ø | 160 mm |
| Körfűrészlap furat-Ø | 20 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 5.600 ford./perc |
| Vezetőlap | 153 x 288 mm |
| Védőburkolat | Alumínium |
| Vágási mélység tartomány 90° esetén | 0 – 55 mm |
| Vágási mélység tartomány 45° esetén | 0 – 38 mm |
| Rezgéskibocsátási érték ah | 2,5 m/s² |
| Bizonytalanság K | 1,5 m/s² |
| Tömeg | 3,9 kg |
| Garancia | 2+1 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!