Leírás és Paraméterek
Bosch PBS 75 A szalagcsiszoló
- Nehéz csiszolási feladatok elvégzése a PBS 75 A szalagcsiszolóval – kényelmes használat és kiemelkedően hatékony anyagleválasztás.
- Erőteljes, 710 W-os motorja gyors munkavégzést biztosít a nagyobb sík felületeken.
- Ideális kezelés a levehető kiegészítő fogantyúnak köszönhetően.
- A szalagok egyszerűen cserélhetők, és az automatikus szalagrendszer gondoskodik azok központi helyzetéről munkavégzés közben.
- Szabályozható szalagsebesség az anyagnak megfelelő munkához.
- Tökéletes választás az előkészítési és felújítási feladatokhoz, a fától a fémig többféle anyagban használható többek között a festék és a lakk eltávolítására. Durva felületek (pl. kezeletlen gerenda) előcsiszolására
- A mikroszűrős porgyűjtő doboz csökkenti a port, és az alumínium alkatrészek gondoskodnak a robusztus kialakításról.
A csomag tartalma:
- 1 db P80 csiszolószalag
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Névleges teljesítményfelvétel | 710 W |
| Szalagsebesség | 350 m/perc |
| Csiszolófelület | 76 x 165 mm |
| Szalagméretek | 75 x 533 mm |
| Méret | 554 x 174 x 154 mm |
| Tömeg | 3,4 kg |
| Garancia | 2+1 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Bosch X440 csiszolószalag szalagcsiszolóhoz, fára, 75x533mm, P150, 10db
Központi raktáron
2.390 Ft -tól