Leírás és Paraméterek
Bosch PBH 2500 RE fúrókalapács
- A PBH 2500 RE vezetékes fúrókalapács tökéletes a betonban, falazatban, csempében, fában és fémben történő nehéz fúrási, kalapácsfúrási és vésési feladatokhoz.
- A 600 W-os motorral hajtott Bosch pneumatikus ütőmechanizmus nagy, 1,9 J-os ütőerőt biztosít.
- SDS plus tokmányának köszönhetően gyorsan, biztonságosan és szerszám nélkül cserélhetők a tartozékok.
- A Vario Lock vésés funkció 36 választható vésési helyzetet kínál, így minden feladatnál optimális munkavégzési szöget biztosít.
- Bosch elektronikus fordulatszám-vezérléssel rendelkezik, amely biztosítja az anyagnak megfelelő sebességet a nyomásra érzékeny kapcsolónak köszönhetően.
A csomag tartalma:
- Mélységütköző
- Kiegészítő fogantyú
- Műanyag koffer
| Névleges teljesítményfelvétel | 600 W |
| Leadott teljesítmény | 300 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0 – 2.000 ford./perc |
| Ütésszám | 0 – 5.100 ütés/perc |
| Egy ütés energiája (EPTA) | 1,9 J |
| Bosch ütőszerkezet | pneumatikus |
| Max. furat-Ø betonban | 22 mm |
| Max. furat-Ø acélban | 13 mm |
| Max. furat-Ø fában | 30 mm |
| Kalapácsfúrás betonban | |
| Rezgéskibocsátási érték ah | 16 m/s² |
| Bizonytalanság K | 1,5 m/s² |
| Vésés | |
| Rezgéskibocsátási érték ah | 11,9 m/s² |
| Bizonytalanság K | 1,5 m/s² |
| Tömeg | 2,2 kg |
| Garancia | 2+1 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!