Leírás és Paraméterek
- Kiemelkedő csiszolási/vágási teljesítmény a 900 W-nál leadott nagy teljesítmény és forgatónyomaték révén.
- Kategóriájában kézzel a legkönnyebben irányítható a tenyérbeillő fogantyúméret és az ergonomikus kialakítás révén.
- Hosszú élettartam nehéz munkakörülmények és nagy munkaterhelés mellett a robusztus kialakítás és alkatrészek révén.
- Univerzális alkalmazás és tartozékok a sebesség-előválasztó funkciónak köszönhetően.
A csomag tartalma:
- Védőburkolat (1 619 P06 547)
- Kiegészítő fogantyú
- Villáskulcs
- Kartondoboz
| Névleges felvett teljesítmény | 900 W |
| Üresjárati fordulatszám | 11.000 ford./perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Leadott teljesítmény | 450 W |
| Csiszolóorsó-menet | M14 |
| Szerszámméret (szélesség) | 73 mm |
| Szerszámméret (hossz) | 280 mm |
| Szerszámméret (magasság) | 100 mm |
| Súly | 1,9 kg |
| Kapcsoló | Reteszelhető kapcsoló |
| Garancia | 1+2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Einhell PXC TC-MG 18 Li-Solo akkus multifunkciós gép, 18V (akku és töltő nélkül)
Központi raktáron
23.390 Ft
Einhell PXC TE-JS 18/80 Li-Solo akkus dekopírfűrész, 18V (akku és töltő nélkül)
Jelenleg nem elérhető
28.790 Ft

