Leírás és Paraméterek
Bosch GWS 750 sarokcsiszoló
- Új motorplatform – nagy teljesítmény és forgatónyomaték.
- Ergonomikus dizájn: tökéletesen a kézbe illeszkedő, kerek fogantyú.
- Optimális levegővezetés a készülék emelkedő hőmérsékletével szembeni védelemhez.
- Magas lemunkálási teljesítmény.
- Könnyen irányítható és hordható.
- Optimális motorhűtés a hosszadalmas munkafolyamatokhoz.
- Nagyfokú túlterhelhetőség.
A csomag tartalma:
- Pótfogantyú
- Befogókarima
- Kartondoboz
- Szorítóanya
- Védőburkolat
- Kétcsapos kulcs
| Névleges felvett teljesítmény | 750 W |
| Üresjárati fordulatszám | 11.000 ford./perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Leadott teljesítmény | 380 W |
| Csiszolóorsó-menet | M14 |
| Fő fogantyú | Rúd |
| Súly | 1,8 kg |
| Kapcsoló | Reteszelhető kapcsoló |
| Garancia | 1+2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!

