Leírás és Paraméterek
Bosch GSR 12V-35 HX
- A kompakt kialakítás, a hatékonyság és a teljesítmény tökéletes egyensúlya a 12 V-os kategóriában.
- Szénkefe nélküli GSR 12V-35 HX Professional csavarhúzó.
- Ez a kiemelkedően kompakt csavarhúzó könnyedén befér a szűk és keskeny helyekre.
- 1750 ford./perc fordulatszámával kategóriájában a leggyorsabb 12 V-os szerszám: gördülékeny és hatékony munkavégzést, valamint gyors eredményeket biztosít.
- A bitek egyszerűen cserélhetők a kényelmes és reteszelhető, 1/4"-os bitadapterrel.
- A GSR 12V-35 HX Professional segítségével anyagok széles körében végezhető csavarozás.
2 darab 3.0 Ah kakumulátorral és töltővel szállítva!
| Forgatónyomaték (puha/kemény/max.) | 20/35/- Nm |
| Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat / 2. sebességfokozat | 0 – 460 / 0 – 1.750 ford./perc |
| Súly akku nélkül | 570 g |
| Akkufeszültség | 12,0 V |
| Akkutípus | Lítium-ion |
| Fúrótokmány befogási tartomány, min./max. | 0.8/10 mm |
| Nyomatékfokozat | 20+1 |
| Maximális furatátmérő, fa | 32 mm |
| Max. furatátmérő, acél | 10 mm |
| Csavarátmérő, max. | 8 mm |
| Garancia | 1 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!

