Leírás és Paraméterek
Bosch GBH 2-28 fúrókalapács
- A GBH 2-28 F Professional gyorsan cserélhető tokmányával a legerősebb szerszám a Bosch SDS plus 2 kg-os vezetékes fúrókalapácsainak kategóriájában.
- Robusztus motorja kiemelkedő, 3,2 J ütési energiával végzi a nagy erejű fúrást.
- A fúrókalapács KickBack Control funkcióval is rendelkezik, ami védi a felhasználót, a Vibration Control funkció pedig fáradságmentes és folyamatos munkavégzést tesz lehetővé az időigényes alkalmazásoknál.
- Aktív rezgéscsillapítás lengéskiegyenlítővel a minimális rezgési értékekért.
- A fordulatszám egyszerű és gyors vezérlése a változtatható sebesség révén.
A csomag tartalma:
- Kiegészítő fogantyú 2 602 025 141
- 210 mm-es mélységütköző 1 613 001 010
- L-BOXX betét
- L-BOXX 136 1 600 A01 2G0
- Géptörlő kendő
- Gyorscserélő fúrótokmány, 13 mm 2 608 572 212
- SDS plus gyorsbefogó tokmány 2 608 572 213
| Ütésszám névleges fordulatszám mellett | 0 – 4.000 ütés/perc |
| Névleges fordulatszám | 0 – 900 ford./perc |
| Névleges felvett teljesítmény | 880 W |
| Ütési energia (EPTA 05/2016 szerint) | 3,2 J |
| Súly | 3.1 kg |
| Szerszámtartó | SDS plus |
| Fúrási átm., beton, kalapácsfúró szárak | 4 – 28 mm |
| Opt. alk. tartomány, beton, kalapácsfúró szárak | 8 – 16 mm |
| Max. fúrási átmérő, falazat, üreges fúrókoronák | 68 mm |
| Max. furatátmérő, fémben | 13 mm |
| Maximális furatátmérő, fa | 30 mm |
| Furatátmérő betonban üreges fúrókoronákkal | 68 mm |
| Garancia | 1+2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!

