Leírás és Paraméterek
Bosch GBH 2-26 DRE fúrókalapács
- Villámsebes mindentudó a mindennapi használatra.
- Kimagasló fúrási előrehaladás a 2 kg-os kalapácsok osztályában.
- Forgás leállítása véséshez.
- Ütés-stop acélban és fában történő fúráshoz.
A csomag tartalma:
- 210 mm-es mélységütköző 1 613 001 010
- Kiegészítő fogantyú 2 602 025 141
- L-Case 1 605 438 1CR
| Ütésszám névleges fordulatszám mellett | 0 – 4.000 ütés/perc |
| Névleges fordulatszám | 0 – 900 ford./perc |
| Névleges felvett teljesítmény | 800 W |
| Ütési energia (EPTA 05/2016 szerint) | 2,7 J |
| Súly | 2,7 kg |
| Szerszámtartó | SDS plus |
| Opt. alk. tartomány, beton, kalapácsfúró szárak | 8 – 16 mm |
| Max. fúrási átmérő, falazat, üreges fúrókoronák | 68 mm |
| Max. furatátmérő, fémben | 13 mm |
| Maximális furatátmérő, fa | 30 mm |
| Kalapácsfúrás átmérőtartománya betonban | 4 – 26 mm |
| Garancia | 1+2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!

