Leírás és Paraméterek
Bosch Easy Pump akkus pumpa
- Kis méret, nagy teljesítmény: az Easy Pump a Bosch felhasználóbarát pumpája különféle feladatokhoz max. 10,3 bar nyomásig.
- A termék valós idejű mérési funkciója és a gyári beállítások kényelmes és pontos felfújást biztosítanak.
- A pumpa könnyen használható felhasználói felülettel és nagy kijelzővel rendelkezik, amely nappali fényben is jól olvasható.
- Kompakt és könnyű kialakításának köszönhetően egyszerűen hordozható, ideális segítőtárs.
- A tárolórekeszben precízen elhelyezhető adaptereknek köszönhetően az Easy Pump segítségével mindenféle abroncs (pl. autó, kerékpár), labda (pl. focilabda) vagy akár kisebb vízisport-eszközök is felfújhatók. A felfújás minden eddiginél egyszerűbben.
- Beépített akkumulátor.
A csomag tartalma:
- Francia szelep
- Tűszelep
- Térfogat-módosító adapter
- USB kábel
- Textiltáska
| Akkufeszültség | 3,6 V |
| Max. Ah | 3 Ah |
| Max. nyomás | 10 bar / 150 psi / 1030 kPa |
| Max. anyagmennyiség | 10 l/perc |
| Tömlőhossz | 0,2 m |
| Méret | 265 x 123 x 87 mm |
| Súly | 400 g |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!