Leírás és Paraméterek
Bosch ART 30 szegélyvágó
- Nagy teljesítmény és kényelem – az erőteljes ART 30 fűnyíró félautomata száladagolóval rendelkezik, amely kevesebb kézi beavatkozást igényel a megszakítás nélküli munkáért, egyetlen gombnyomással indítható fűnyírással.
- Egyszerű váltás a fűnyírás és szegélynyírás üzemmód között az elforgatható fejjel.
- Ez a praktikus, állítható szöggel és hosszal rendelkező kerti szerszám rendkívül könnyű (mindössze 2,8 kg súlyú), míg második fogantyúja derékkímélő munkavégzést tesz lehetővé.
- Erőteljes motorja lendületes munkavégzést biztosít a gyors és precíz eredményért.
- A szerszám fű- és gyepnyíráshoz, vágáshoz és kerti szegélynyíráshoz használható.
A csomag tartalma:
- Száltekercs (F 016 800 351)
- Doboz
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Motorteljesítmény | 480 W |
| Vágószál-rendszer | Félautomata |
| Vágási átmérő (szál) | 30 cm |
| Állítható magasság | 80 – 115 cm |
| Vágási sebesség | 9.500 ford./perc |
| Tekercs | 1,6 mm x 6 m |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 826 x 273 x 154 mm |
| Súly | 2,8 kg |
| Garancia | 2+1 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!