Leírás és Paraméterek
Kapcsold be és végezd el – rugalmasság a 18V POWER FOR ALL rendszeren belül
- Készlet AL 18V-44 CV töltővel és 4,0 Ah-s akkumulátorral: rugalmasság költségtakarékosan
- Gyors töltés: ~59 perc 4,0 Ah-s akkumulátor esetén
- Kiemelkedően hosszú akkumulátor-üzemidő – a kifejezetten nagyszabású és nehéz feladatok elvégzése egyetlen töltéssel
- A több amperóra kifejezetten alkalmas a nagyszabású projektekhez
- Ideális a nagy teljesítményt igénylő alkalmazásokhoz, például fűnyíráshoz, porszívózáshoz és fűrészeléshez
- POWER FOR ALL: egyetlen akku és töltő a teljes Home & Garden szerszámrendszerhez
| Akkufeszültség | 18,0 V |
| Cellatípus | Li-ion |
| Akku-töltőfeszültség | 14,4 – 18 V |
| Töltőáram | 4,4 A |
| Töltési idő 2,0 Ah és 100% esetén, kb. | 34 perc |
| Töltési idő 2,5 Ah és 100% esetén kb. | 44 perc |
| Töltési idő 4,0 Ah és 100% esetén kb. | 59 perc |
| Töltési idő 6,0 Ah és 100% esetén kb. | 87 perc |
| Akku kompatibilitása | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Akkumulátor kapacitása | 4,0 Ah |
| Töltő tömege | 0.475 kg |
| Akku tömege | 0.64 kg |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Bosch Universal Vac 18 akkus kézi porszívó, 18V, 9kPa (akku és töltő nélkül)
Központi raktáron
21.890 Ft
Bosch UniversalChainPole 18 akkus magassági ágvágó, 18V (akku és töltő nélkül)
Központi raktáron
50.190 Ft