Leírás és Paraméterek
Bosch Advanced Impact 18V-80 akkus ütvefúró
Sokoldalú, nagy teljesítményű csavarbehajtás és fúrás különböző anyagokba
- Nagy teljesítményű fúrás és csavarozás 80 Nm maximális nyomatékkal és állítható fordulatszámmal.
- Szénkefe nélküli motor és 13 mm-es fémtokmány a hosszabb élettartam érdekében.
- QuickSnap csatlakozó a mágneses sapka használatához, vagy a többi rendelkezésre álló tartozékhoz a szűk helyek eléréséhez.
- Biztonságos és precíz munkavégzés jobb irányíthatósággal a kiegészítő fogantyú révén.
- Alkalmas fába, fémbe, műanyagba, falazatba történő fúráshoz és csavarozáshoz.
- Syneon Technology az optimális teljesítményért és maximális üzemidőért.
- A Power LED jó láthatóságot és biztos kezelést biztosít azzal, hogy megvilágítja a munkaterületet, és lehetővé teszi a tökéletes eredmény elérését.
- Kompatibilis a Bosch 18V POWER FOR ALL akkumulátorral.
Tartozékok:
- Cserélhető fémtokmány
- Mágneses dugó
- Sarokadapter
- Excenteradapter
- Csavarbehajtó bit
- Pótfogantyú
- Doboz
Akkumulátor és töltő nélkül szállítva!
| Akkufeszültség | 18 V |
| Akku kompatibilitása | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Ajánlott akku | >= 1,5 Ah |
| Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat / 2. sebességfokozat | 0 – 500 / 1.950 ford./perc |
| Max. forgatónyomaték | 82 Nm |
| Nyomatékfokozat | 22 + 1 |
| Max. ütésszám | 29.250 ütés/perc |
| Fúrótokmányok | 13 mm-es gyorsbefogó fúrótokmány |
| Csavar átmérő | 10 mm |
| Furatátmérő acélban | 13 mm |
| Furatátmérő fában | 40 mm |
| Furatátmérő falazatban | 13 mm |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 203 x 62 x 239 mm |
| A gép súlya akkuval | 1.3 kg |
| A gép súlya akku nélkül | 900 g |
| Garancia | 2+1 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!