Leírás és Paraméterek
Bosch AdvancedDistance 50C digitális lézeres távolságmérő
- Precíz lézertechnológia hosszmérésekhez akár 50 m-es tartományban.
- Kényelmes érintés a kiváló minőségű színes kijelzőn, amely optimális olvashatóságot biztosít.
- Beépített szabványos mérési funkciók, beleértve a közvetett mérést is.
- Lépésről lépésre animált utasítások minden funkcióhoz.
- A Bluetooth-kapcsolat lehetővé teszi az eredmények átvitelét a Bosch alkalmazásba.
- A funkciók közé tartozék az összeadás/kivonás és a min/max mérés is, területek és térfogat számítás, folyamatos mérés, hosszmérés, Pitagorasz tétel.
Tartozékok:
- szövettok
- 3 db AAA elem
| Lézer dióda | 635 Nm |
| Lézer osztály | 2 |
| Mérési tartomány | 0,05 – 50,00 m |
| Mérési pontosság | ± 2,0 mm |
| Mérési idő, jellemző | 0,5 s |
| Mérési idő, max. | 4 s |
| Akkumulátor | 3 x 1,5 V LR03 (AAA) |
| Automatikus deaktiválás | 5 perc |
| Súly | 130 g |
| Garancia | 2+1 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!