Leírás és Paraméterek
Bosch AdvancedBrushCut 36V-23 akkus fűkasza
- Az akkus AdvancedGrassCut 36V-23-750 segítségével a magas fű, gyomok csalánfélék, bokrok és cserjék eltávolítása gyerekjáték a szénkefe nélküli motornak köszönhetően.
- A konstans elektronika technológiája automatikusan módosítja a szerszám teljesítményét a terheléshez igazítva azt, a sebesség megtartásával.
- Az intelligens Syneon technológia tartósan biztosítja a szükséges teljesítményt, míg az akkumulátor töltöttségét kijelző mutatja.
- A fordulatszám a különböző állapotú gyep, fű és gyomnövényzet vágásához igazítható. A kihívást jelentő terület vágásakor egyszerűen szorítsd erősebben az indítógombot.
- EasyWind orsó a gyors és egyszerű vágószál-betöltéshez. A vágási feladat gyorsabban elkészül a rákoppintással működő száladagolásnak köszönhetően. Egyszerűen a talajhoz kell koppintani a vágótekercset a teljes, 33 cm-es átmérővel történő vágáshoz.
- Lézervágott fémpenge a nagyobb igénybevételt jelentő feladatokhoz.
- Az ergonomikus kialakítás és a könnyű irányíthatóság révén az elhúzódó bokorvágás sem fárasztó, a növényvédő elem pedig megóvja az értékes fákat és növényeket.
- A robusztus akasztónyílás optimális kényelmet biztosít az egyszerű tároláshoz.
- Ez a szerszám a 36V POWER FOR ALL ALLIANCE rendszer része. Egyetlen akkumulátor minden 36V POWER FOR ALL szerszámhoz.
Tartozékok:
- 1 db 36 V 2.0Ah akkumulátor
- AL 36V-20 töltő
1 db 2.0 Ah akkumulátorral és töltővel szállítva!
| Akkumulátorfeszültség | 36 V |
| Akku kompatibilitása | 36V POWER FOR ALL |
| Akku típusa | Li-ion |
| Ajánlott akkumulátor | >= 4.0 Ah |
| 4.0 Ah akku töltési ideje | 70 perc |
| Vágószál-rendszer | Pro Tap |
| Vágási átmérő (szál) | 33 cm |
| Damil vastagság | 2,4 mm |
| Száltekercs-betöltési kapacitás | 3 m |
| Fűkasza vágóélének típusa | Lézervágott |
| Vágási átmérő (kés) | 23 cm |
| Kés vastagsága | 2 mm |
| Kés furatátmérője | 25,40 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 4.500 – 6.400 ford./perc |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 1636 x 412 x 245 mm |
| Súly akkuval | 4,1 kg |
| Súly akku nélkül | 3,4 kg |
| Garancia | 2+1 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!