Leírás és Paraméterek
DeWalt D25899K bontókalapács, SDS Max, 1.5kW, 17.9J
- A DeWalt D25899K-QS vésőgép 1500 W-os, erőteljes motor kiemelkedő hatékonyságot és tartósságot biztosít.
- Az egyenes vonalú kialakítás jobb kezelhetőséget és gyors vésőszárcserét tesz lehetővé 12 különböző pozícióban.
- Magnézium öntvény burkolat, maximális tartósság, kis tömeg.
- Kényelmes, egyenes vonalú kivitel, szűk helyeken is használható.
- A túlméretezett ütőmechanizmus kiemelkedő tartósságot és különlegesen nagy törőenergiát biztosít.
- Ergonomikus In-line kialakítás kiemelkedően kényelmes munkavégzést biztosít.
- Moduláris felépítés, könnyű hozzáférés az alkatrészekhez, gyors szervizelhetőség.
- Bármely pozícióban állítható oldalfogantyú, minden munkafázisnál a legkényelmesebb és legbiztosabb fogást nyújtja.
Tartozékok:
- állítható oldalfogantyú
- koffer
| Névleges teljesítményfelvétel | 1 500 W |
| Max. ütési energia | 17,9 J |
| Szerszám felfogatás | SDS-Max |
| Névleges ütésszám | 2 040 1/min |
| Hosszúság | 650 mm |
| Szélesség | 127 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Súly | 9,9 kg |
| Garancia | 1 év + 2 év regisztráció esetén |
Vélemények
Írja meg véleményét!