Leírás és Paraméterek
| Befogási mélység | 0 - 45 mm |
| Kampós talp mélysége | 25,5 mm |
| Kampó hossza | 50 mm |
| Orsó hossza | 65 mm |
| Hatszögletű működtetőelem kulcsméret | 17 mm |
| Kampós talp vastagsága a csúcsnál | 3,5 mm |
| Kampós talp nyílása | 15 mm |
| Bruttó súly | 486 g |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Bmwfan
|
2016. 08. 17.
Jó kis hasznos leszedő, jól működik,