Leírás és Paraméterek
Jellemzők
- Professzionális minőség
- Nyomatékkulcs 3/8" 100-500Nm,
- Törés garancia
| Forgatónyomaték min. | 100 Nm |
| Forgatónyomaték max. | 500 Nm |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 20 mm |
| Meghajtott profil | Külső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 3/4 " |
| Teljes hossz | 865 mm |
| Racsnifej fogainak száma | 24 |
| Bruttó súly | 4848 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!