Leírás és Paraméterek
Jellemzők
- Professzionális minőség
- Nyomatékkulcs 1/4" 5-25Nm,
- Törés garancia
Technikai adatok
- Befogás: 1/4" Kapacitás: 5-25 Nm
- átváltható racsnis automatikus kiadás "Click - jel
- ütközőcsavarral beállítja a nyomatékot
| Hossz | 280 mm |
| Forgatónyomaték min. | 5 Nm |
| Forgatónyomaték max. | 25 Nm |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtott profil | Külső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Racsnifej fogainak száma | 24 |
| Bruttó súly | 816 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!