Leírás és Paraméterek
Jellemzők
- Professzionális minőség
- Nyomatékkulcs 3/8" 5-25Nm,
- Törés garancia
Technikai adatok
- Befogás: 3/8" Kapacitás: 5-25 Nm
- Hossz: 280 mm
- bit-adapter
- ütközőcsavarral beállítja a nyomatékot
- átváltható racsni automatikus kioldás " click jel
| Hossz | 280 mm |
| Forgatónyomaték min. | 5 Nm |
| Forgatónyomaték max. | 25 Nm |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 10 mm |
| Meghajtott profil | Külső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Racsnifej fogainak száma | 24 |
| Bruttó súly | 816 g |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Suele Péter
|
2017. 09. 18.
Meg vagyok elégedve a termékkel, csak ajánlani tudom mindenkinek.