Leírás és Paraméterek
- Professzionális minőség
- Törés garancia
| Befogási mélység | 150 mm |
| Kampós talp mélysége | 16 mm |
| Kampó hossza | 37 mm |
| Befogási nyílásszélesség min. | 60 mm |
| Orsó hossza | 210 mm |
| Hatszögletű működtetőelem kulcsméret | 22 mm |
| Befogási nyílásszélesség max. | 200 mm |
| Kampós talp vastagsága a csúcsnál | 5,5 mm |
| Bruttó súly | 4010 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!